Dziś 5 listopada przypada Dzień Postaci z Bajek . W związku z tym gościliśmy w świetlicy szkolnej uczniów wraz z ich nauczycielami ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Braniewie. Dzieci obejrzały przedstawienie pacynkowe pt.” Trzy świnki”, które przygotowały panie: Danuta Pękala- oligofrenopedagog, Joanna Stemplińska, Małgorzata Dorawa- bibliotekarz, Jolanta Witkowska – logopeda. Z wielkim zainteresowaniem i emocjami uczestnicy spektaklu przeżywali przygody trzech świnek i złego wilka.

Po zakończeniu uczniowie otrzymali do rąk pacynki i przez moment wcieliły się w role bohaterów. W ramach współpracy między placówkami dzieci i ich opiekunowie otrzymali zaproszenie na kolejne inscenizacje teatralne.