Literackie podium dla SP5! Nasi uczniowie najlepsi w powiecie!:)

Miło nam ogłosić, że uczniowie naszej szkoły zdobyli wszystkie miejsca na podium w II edycji Powiatowego Konkursu Historycznoliterackiego dla Szkól Podstawowych „ Każda epoka ma swe własne cele „- Pozytywizm”. Oto zwycięzcy:

I miejsce – Antoni Dragun kl. VIII a

II miejsce – Katarzyna Grudzień kl. VIII c

III miejsce - Tymon Golis kl. VIII b

Utalentowani uczniowie w naszej szkole nieustannie podejmują wyzwania w licznych projektach, konkursach humanistycznych i reprezentują szkołę na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Wśród nich na wyróżnienie zasługują również : Amelia Skowrońska, Jakub Dróżka, Mateusz Giecewicz z kl. VIII a.

Pani Wioletta Nowakowska dyrektor szkoły podczas szkolnego apelu pogratulowała zwycięzcom i wyróżnionym uczniom. Zostali oni nagrodzeni i uhonorowani przez kolegów i koleżanki gromkimi brawami za wiedzę, rzetelną pracę oraz zaangażowanie na rzecz języka ojczystego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów literackich.

Dziękujemy organizatorom Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Nowowiejskiego w Braniewie za zaproszenie do udziału w konkursie.

Opiekun merytoryczny uczniów: Aleksandra Wolanowska