#POZNAJnasząSZKOŁĘ #CELszczegółowy1procent

Przedstawiamy Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Ziemi Braniewskiej w Braniewie. Można powiedzieć, że są nieźle zakręceni. Kreatywność to ich drugie imię, co uhonorowano tytułem AMBASADORA PRZYJAZNEJ EDUKACJI. Oprócz szeregu innowacyjnych metod nauczania to szkoła, która szanuje tradycje. Mają Certyfikat „Szkoła Wierna Dziedzictwu”. Jeśli widzą, że czegoś potrzebują, nie czekają z założonymi rękami. Powołali do życia Stowarzyszenie Rodziców i Nauczycieli Warmiaczek, które wspiera finansowo, rzeczowo edukację dzieci i młodzież. Co roku organizują kiermasze świąteczne, a pozyskane w ten sposób środki przekazują na rozwój uczniów i doposażenie edukacyjne szkoły. BRAWO WY!

Wszyscy bardzo się starają, aby @Szkołę Podstawową Nr 5 im. Ziemi Braniewskiej w Braniewie uczyło i żyło się lepiej. Nas rozpiera duma, że to nasi podopieczni. A Ty? Zrealizuj cel i pomóż www.frred.eu/jakprzekazac/!

#ludzidobrejwolijestwięcej #pomoc #1% #1procent #podaruj1procenttwojejszkole #FRRED #edukacja #1procentnaedukację #edukacjadziecka #celszczegółowy #rozliczaniepodatków

#frred

273444511 5463750693651619 8418787415331147528 n