🆕UWAGA! Wraz z nowym rokiem ruszyła kolejna edycja projektu Fundacji na rzecz Rozwoju Edukacji Dziecięcej “Podaruj 1% swojej szkole”. Tym samym otrzymaliśmy szansę na to, aby rodzice i przyjaciele naszej szkoły mogli jej realnie pomóc.  

🟠Co możecie zrobić? ➡www.frred.eu/jakprzekazac/.

ℹ Wystarczy, że rozliczając PIT za 2021 rok przekażecie 1% podatku Fundacji FRRED nr KRS 0000327624 koniecznie wypełniając rubrykę “DODATKOWE INFORMACJE – CEL SZCZEGÓŁOWY 1%”, podając w niej nazwę naszej szkoły,

My już zgłosiliśmy naszą szkołę, bo wiemy, że to naprawdę działa! Teraz czas na Was! 👍😁

#ludzidobrejwolijestwięcej #pomoc #1% #1procent #podaruj1procentswojejszkole #FRRED #edukacja #1procentnaedukację

👉To nie tylko 1%, to aż 1%, który jednoczy siły z innymi przekazanymi 1% w wybranym przez Ciebie celu. A wiadomo, że 1➕1 to już 2. Każde dziecko Ci to powie. Dodaj Twój 1% naszej szkole 🆗www.frred.eu/jakprzekazac/!

Nasza szkoła uczestniczy w projekcie @fundacjafrred „Podaruj 1% swojej szkole”.

#ludzidobrejwolijestwięcej #pomoc #1% #1procent #podaruj1procentswojejszkole #FRRED #edukacja #1procentnaedukację

List Dyrekcji naszej szkoły i Fundacji na rzecz Rozwoju Edukacji Dziecięcej

Post FB styczeń 2022Zgłoś szkołę do projektu 6