SzczepieniaBraniewo 15.01.2022

        Szanowni Mieszkańcy!

            Uprzejmie informuję, że w dniu 15 stycznia 2022 r. (sobota) w godz. 10:00-16:00,

w Braniewskim Centrum Kultury w Braniewie przy ulicy Katedralnej  9 (wejście od strony kina), uruchomiony zostanie dla osób chętnych Mobilny Punkt Szczepień. W Punkcie można będzie zaszczepić się przeciwko COVID 19 jednodawkowym preparatem  Firmy Jannsen Johnson & Johnson oraz preparatem Pfizer ( dawką I , II lub III).

Do punktu szczepień nie trzeba się wcześniej rejestrować .Chętni mieszkańcy muszą posiadać przy sobie dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport). Po szczepieniu osoba zaszczepiona otrzyma Certyfikat szczepienia.

Na szczepienia zapraszam osoby pełnoletnie.

          Jedocześnie przypominam ,iż w dalszym ciągu w Urzędzie Miasta Braniewa przy ul. Kościuszki 111, pod nr tel. 556440115,  funkcjonuje infolinia , na którą może zadzwonić każda osoba, która jest już zarejestrowana na szczepienie,  ale ma obiektywne trudności z samodzielnym dotarciem do wyznaczonego Punktu Szczepień.

Urząd Miasta w Braniewie zapewnia dowóz mieszkańców do punktów szczepień na terenie miasta i w odległości do 20 km od granic administracyjnych.

                                                                                        

                                                                                               Burmistrz Miasta Braniewa