Szanowni Państwo!

   W czasie Świąt Bożego Narodzenia wiele wysiłku poświęcamy na przystrajanie świetlistymi dekoracjami naszych mieszkań, domów, ulic, parków i placów. Robimy to, by zanurzyć się w atmosferze Świąt i w pełni poczuć magię tych szczególnych dni. W organizowanym przez Energę z Grupy ORLEN plebiscycie od 13. lat wybierane jest najpiękniej świątecznie oświetlone miasto, które zdobywa tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”.

    Już 10 grudnia rozpocznie się trzynasta edycja ogólnopolskiej akcji ŚWIEĆ SIĘ z Energą. W każdym województwie najpiękniej świątecznie rozświetlone miasta w Polsce zostaną wybrane w głosowaniu. Pierwszy etap zakończy się we wtorek, 11 stycznia 2022 r. o godz. 12:00 wybraniem mistrzów wojewódzkich. Głosowanie w ogólnopolskim finale Plebiscytu Miast, rozpocznie się w piątek, 14 stycznia i będzie trwać do wtorku, 25 stycznia 2022 r. do godz. 12:00.

    Po zarejestrowaniu się otrzymujemy możliwość oddania 10 głosów dziennie - można całość przeznaczyć na jedno miasto. W związku z tym, iż aby wygrać należy zebrać jak największą ilość głosów -

    Idea jest bardzo słuszna, gdyż nagrodami dla najpiękniej rozświetlonych miast będzie sprzęt AGD o łącznej wartości 200 000 złotych, który trafi do najbardziej potrzebujących z terenu naszego miasta. Mamy zatem o co walczyć!

 

Poniżej instrukcja jak głosować. Zaczynamy 10 grudnia 2021r.

plebiscyt jak głosowac 985x473