Zwierzęta w schroniskach przez cały rok potrzebują pomocy ludzi. Nie każdy może pozwolić sobie na adopcję psa lub kota, jednak każdy może pomóc, by życie w schronisku było choć trochę wygodniejsze i cieplejsze. Noce wiosną jeszcze chłodne, dlatego już w tym tygodniu rusza w naszej szkole akcja „Poduszka dla Puszka”. Uczniowie, którzy do 16 czerwca przyniosą do sali 11 różnego rodzaju koce, prześcieradła, narzuty, zabawki itp., otrzymają punkty dodatnie z zachowania. Należy dołączyć kartkę z wypisanymi przedmiotami, imieniem, nazwiskiem oraz klasą.

Zbieramy wszystko, co nadaje się do psich legowisk, np.:

• koce
• prześcieradła
• narzuty
• poszwy na pościel
• ręczniki
• bawełniane obrusy (nie sztuczne)
• zabawki: pluszaki, piłki, sznurki, gryzaki itp.


Prosimy o wzięcie udziału w akcji :)

Pozdrawiamy,
Anna Zęgota
Ewa Sokołowska
Agnieszka Żylińska

Akcja "Poduszka dla Puszka"