wośp.png

Już w tę niedzielę odbędzie się 29ty Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W tym roku orkiestra zbiera pieniążki na oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
"Finał z głową" - takie jest hasło przewodnie naszej zbiórki. Tym razem skupiamy się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. 29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia. Nieprzerwana transmisja internetowa ruszy już 30 stycznia wieczorem. Głównym punktem działań WOŚP w stolicy, po rocznej przerwie, ponownie będą okolice Pałacu Kultury i Nauki."

W związku z tym serdecznie zapraszamy każdego, który może choć w najmniejszym stopniu, o przekazanie "co łaska" na konto fundacji. W tym roku będzie to dodatkowo utrudnione, jako że możemy nie mieć szansy na spotkanie osób wędrujących po Braniewie ze skarbonkami.
Dlatego też możecie to uczynić poprzez wpłatę na e-skarbonkę WOŚP pod tym adresem:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/


Podzielcie się zdjęciami (podrzućcie je przez Discord) swoich wpłat, a na pewno przewodniczący wolontariatu Pani Ewa Sokołowska lub przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Pan Patryk Stachowicz jakoś Was za to nagrodzą :relaxed:
Cytując Jurka Owsiaka: "Instynktownie ciągniemy do dobra i ono się zwraca".