21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, aby podkreślić jak ważne dla każdego człowieka jest: potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym.

W grupach zerowych zostały przeprowadzone zajęcia otwarte pod kierunkiem logopedy Pani Jolanty Witkowskiej. Praca zdalna nie przeszkodziła nam we wspólnym świętowaniu. Uczniowie wykonali piękne prace. Niech przez cały czas nie tylko od święta towarzyszą Wam słowa autora logopedy szkolnego Pani Jolanty Witkowskiej:


"Gdy nie są Ci obce formy grzeczności pozdrawiasz uśmiechem i z życzliwości"

"Rozdawaj uśmiechy i pozdrowienia. Przybijaj piąteczkę i na Dzień Dobry i na Do widzenia."

"Komu życzliwość los podarował. Dał mu pałeczkę, żeby czarował. Ale te czary to nic innego, jak szczery uśmiech do każdego."


Z tej to okazji uczniowie naszej szkoły wykonali emotki z hasłem odnoszącym się do tego dnia, które można obejrzeć w galerii poniżej.

Dzień Życzliwości i Pozdrowień 2020Show GalleryObchody Dnia Życzliwości i Pozdrowień 2020Show Gallery