Dziękujemy wszystkim uczniom za nadesłane prace. Zachęcamy do modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Święty Janie Pawle II - módl się za nami.

Katechetki Bożena Kowalczyk i S. Róża Rusak

 

Adam Semków kl. 2a Alicja Błaszczyk kl. 3b Antoni Polak kl 1a Bartek Dąbrowski kl. 4a Bartek Kasperowicz kl. 1a Emilia Grzesiewicz kl. 1b Florian Czupajło kl. 1a Franek Czupajło kl. 4a Hubert Graczyk kl. 3a Irmina Maziuk kl. 4a Julia Plichta 1b  Julia Plichta kl. 1b Julia Puchacz kl. 1b Kacper Durkiewicz kl. IVa Karol Nowak kl. III B Ksawery Szczepański kl. 1b Kuba Dąbrowski kl. 4a Lenka Lewko kl.2c Leon Badowski kl.1b Łukasz Dobrowolski kl. 1b Michał Senetra kl. 1b Mikołaj_Napiórkowski kl.4a Oleg Trapiszczonek klasa VI a Olivier Meredyk, IIIa Oliwia_Oleszczuk kl. 4a Paweł Durkiewicz kl. VIa Paweł Kwiatkowski kl.4a Pola Semeniuk IVa Roksana_Kurgan kl. 4a Zuzanna Witka kl. 1a