SZANOWNI RODZICE

SEKRETARIAT SZKOŁY W CZASIE WAKACJI CZYNNY

OD  9.00 DO 13.00

Informujemy, iż oddział przedszkolny będzie nieczynny w dniach

22.07.2019 – 09.08.2019

Każdy rok szkolny to czas wytężonej pracy, wysiłku, ale także sukcesów i radości. Są one zasługą zarówno Was Drodzy Uczniowie, jak i Waszych Nauczycieli, którzy przekazując swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata uczą wartości, zasad moralnych i wszystkiego, co potrzebne jest w dorosłym życiu.

Z okazji zakończenia roku szkolnego życzę  Nauczycielom, Wychowawcom, całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom szkoły wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Wam Drodzy Uczniowie życzę wielkiej przygody, niewyczerpanych pokładów energii i uśmiechu na co dzień. Obyście w kolejnym roku szkolnym wrócili z zapasem sił, gotowi do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów.

Wioletta Nowakowska

Dyrektor SP 5 w Braniewie

Geografia – poniedziałek 26.08.2019 r. godzina 9:00 sala 202

BIOLOGIA – wtorek 27.08.2019 r. godzina 9:00 sala 205

CHEMIA – środa 28.08.2019 r. godzina 9:00 sala 204

Zakończenie roku szkolnego 19.06.2019 r (środa). o godzinie 9:00.

Drodzy Uczniowie!

Z inicjatywy Pani Dyrektor i Samorządu Uczniowskiego w szkole funkcjonuje skrzynka zaufania, do której możecie wrzucać swoje uwagi o tym, co dzieje się w szkole,  o problemach, jakie są dla ważne lub trudne. Ta skrzynka to szansa na to, by w naszej szkole wszyscy czuli się bezpiecznie, by atmosfera w niej panująca służyła nauce i prawidłowemu rozwojowi każdego z Was. Dzięki Waszym wiadomościom i sygnałom przesyłanym do skrzynki możliwe będzie reagowanie przez nas „dorosłych” w sytuacjach kryzysowych, by zapewnić Wam niezbędną pomoc i wsparcie.

Dużym ułatwieniem będzie podanie nazwiska lub klasy, w której konieczna jest nasza pomoc, aby szybko i skutecznie działać i docierać do osób potrzebujących.

Dzięki „skrzynce zaufania” możecie otrzymać pomoc ze strony dyrekcji szkoły, pedagoga, mediatora, mediatorów rówieśniczych, nauczycieli, wychowawców, a także innych osób lub instytucji zajmujących się udzielaniem pomocy osobom potrzebującym!