Przepiękne, cudowne misie! Duże i małe a nawet świecące! Te do zabawy i przytulania! Wszystkie zasłużyły na nagrody i wyróżnienia. Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za wspaniałe pomysły!

 

08.11. 2018 R. /czwartek/

GODZINY ZEBRANIA:

Klasy I-III 15.30 – 16.15

Klasy IV-VIII 16.15 – 17.00

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękuję Państwu za zaangażowanie w pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą jaką każdego dnia z wysoką starannością wykonujecie.  Wierzę, że z wiedzy którą Państwo przekazujecie te i kolejne pokolenia wychowanków będą korzystać przez resztę swojego życia i z pewnością przekażą ją dalej. Będą dzięki Państwa zaangażowaniu mogli z odwagą podejmować niełatwe wyzwania współczesnego świata, rozwijać zainteresowania, osiągać sukcesy.

 

   Jednocześnie życzę Państwu dużo sił, energii i twórczej pasji oraz licznych sukcesów i zadowolenia podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.

 

     Wam drodzy Uczniowie życzę, abyście w każdym Nauczycielu dostrzegli tą iskrę pasji którą będziecie naśladować.

 

   Dziękuję Pracownikom Administracji i Obsługi za wkład w życie szkoły. Może często nie widać na pierwszy rzut oka Waszej pracy, ale po dokładniejszym spojrzeniu na życie szkoły każdy z nas ją dostrzeże i doceni.

 

   Gratuluję wszystkim nagrodzonym i odznaczonym osobom. Cieszę się razem z Państwem, że tak trudna i wymagająca dużego oddania praca została uhonorowana. 

 

Z wyrazami szacunku

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Braniewie

 

                                       Wioletta Nowakowska

 

W dniu 12.10.2018 r. (piątek) zajęcia lekcyjne  do godziny 10:35 w związku z obchodami Dnia Nauczyciela. Opieka świetlicowa w tym dniu zapewniona jest do godziny 16:45.

 

Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 5 w Braniewie zapraszają Rodziców dzieci, które od września  roku szkolnego  2018/2019 rozpoczną naukę w klasie pierwszej  na zebranie. Spotkanie  odbędzie się 27 sierpnia 2018r. (poniedziałek)  o godz. 16:30, na holu (I piętro szkoły)

Serdecznie zapraszamy!

 

Szanowni Nauczyciele, drodzy Uczniowie i Rodzice 


kolejny rok szkolny dobiegł końca  ... i już rozpoczynamy długo wyczekiwane wakacje.... 

 

Składamy Serdeczne Podziękowania: 

Gronu pedagogicznemu - za trud pracy dydaktycznej i wychowawczej. 

Uczniom - za zapał włożony w naukę języka polskiego, historii i geografii naszego kraju. 

Wszystkim Rodzicom - za pracę z dziećmi i trud włożony w wychowanie dzieci, za zaangażowanie w pracę szkoły i dla szkoły. Bez Państwa pomocy nie byłaby możliwa realizacja uroczystości i spotkań w gronie dzieci i rodziców. 

Życzę Nauczycielom, Uczniom i Rodzicom:

radosnych, wspaniałych, niezapomnianych, ale przede wszystkim bezpiecznych i beztroskich  wakacji  oraz udanego wypoczynku z dala od wszystkich codziennych obowiązków...
Do zobaczenia we wrześniu! 

Dyrektor SP 5

Wioletta Nowakowska