Szanowni Rodzice


Zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Burmistrza Miasta Braniewa postępowanie rekrutacyjne 2024//2025 do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych rozpocznie się od marca. Dokumenty i szczegółowe informacje w sprawie rekrutacji dostępne do pobrania na stronie szkoły w zakładce: O nas /dokumenty/ rekrutacja 2024/2025.

Informujemy, że do obwodu Szkoły Podstawowej nr 5 im. Ziemi Braniewskiej w Braniewie przynależą następujące ulice: Botaniczna, Łąkowa, Moniuszki, Zielona, Sikorskiego, 700 Lecia, Dąbrowskiego, Słoneczna, Stefczyka , Gen. Grota –Roweckiego, Dembińskiego, Sowińskiego, Sucharskiego, Bema, Elizy Orzeszkowej , Fryderyka Chopina, Wałowa, Władysława Jagiełły, Kopernika, Mielczarskiego, Krasickiego, Elbląska(numery nieparzyste)oraz miejscowości z terenu gminy wiejskiej Braniewo: Glinka, Rudłowo, Zawierz