Ten rok szkolny był dla nas wszystkich wyjątkowy i pełen wyzwań. Dzięki Waszej determinacji, wytrwałości i elastyczności, udało nam się przetrwać i osiągnąć cele.

Dziękuję wszystkim nauczycielom, którzy pracowali nieustannie, aby dostarczyć Wam najwyższej jakości edukację. Wasza pasja, zaangażowanie i zaufanie do uczniów sprawiły, że ten rok był udany. Jesteście prawdziwymi bohaterami naszej społeczności szkolnej.

Pragnę również podziękować rodzicom, którzy byli niesamowitym wsparciem dla swoich dzieci i dla nas jako szkoły. Wasza gotowość do współpracy, zaangażowanie i poświęcenie  były nieocenione. Bez Waszego wsparcia ta podróż nie byłaby możliwa.

A teraz skieruję swoje słowa do Was, drodzy uczniowie. To był rok pełen wyzwań, ale także szansa na naukę i wzrost. Wasza wytrwałość i determinacja były inspirujące, a ja jestem zaszczycona, że mogłam być częścią Waszej edukacyjnej podróży.

Ten rok szkolny był również czasem odkrywania pasji i talentów. Miałam okazję zobaczyć Wasze osiągnięcia na wielu polach – od nauki po sztukę i sport Wasza różnorodność, kreatywność i zaangażowanie naprawdę mnie zadziwiają. Niech te doświadczenia staną się fundamentem Waszego rozwoju w przyszłości.

Teraz, gdy kończymy ten rok szkolny, wierzę, że macie przed sobą świetlaną przyszłość. Kontynuujcie swoją naukę i rozwijajcie się, nigdy nie przestawajcie być ciekawymi, dociekliwymi i otwartymi na nowe wyzwania. Pamiętajcie, że edukacja to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale także rozwijanie umiejętności społecznych, empatii i zdolności do pracy zespołowej.

Gratuluję Wam wszystkim zakończenia roku szkolnego! Niech przyszłość przyniesie Wam wiele sukcesów i spełnienia.

Wioletta Nowakowska

Dyrektor SP 5 im. Ziemi Braniewskiej w Braniewie

 

pobrane.jpg