Z radością w sercu❤🤗 informujemy, że spośród wielu prac naszych uczniów zgłoszonych do szkolnego konkursu o Janie Pawle II, zostały wybrane trzy najlepsze prace i przesłane na ogólnopolski konkurs organizowany przez Centrum Jana Pawła II w Lublinie.
Nasi uczniowie: Igor Paturalski z klasy 2A, Nikodem Góźdź z klasy 1A oraz Kacper Harasimowicz z klasy 1C, otrzymali dyplomy za udział w konkursie. W ten sposób o naszej szkole w Braniewie usłyszano w Centrum Jana Pawła II w Lublinie. 💪🧑‍👨‍🦰👨‍🦱
Gratulujemy uczniom, dziękujemy Pani Dyrektor za umożliwienie wysłania prac oraz składamy podziękowania rodzicom - opiekunom wymienionych uczniów.
Wszystkich zachęcamy do udziału w konkursie papieskim za rok.
Święty Janie Pawle II – módl się za nami!

Szanowni Państwo,

rok 2020 zbliża się ku końcowi. To był rok bardzo trudny i dziwny.

Okres,  w którym przewartościowaliśmy wszystko to, co dla nas istotne.

Nadchodzące ferie będą wyglądały trochę inaczej niż zwykle. Jak wiecie większość z uczniów spędzi ten czas w domu. Wprawdzie jeszcze nie zawitała do nas prawdziwa zima, ale do ferii pozostało trochę czasu. Miejmy nadziej, że spadnie śnieg i zawita mróz, a taka aura sprzyja zabawą na śniegu. Na ile będziecie mogli wykorzystać uroki zimy tego nie potrafimy określić. Nie mniej jednak warto zadbać w każdej sytuacji o swoje bezpieczeństwo.

Gratulacje 👏🎉dla naszej uczennicy klasy IIIa Justynki Ślińskiej 🙋‍♀️za zajęcie 🥇I miejsca w XXIX PRZEGLĄDZIE RUCHU SCENICZNEGO DZIECI I MŁODZIEŻY!

DRODZY UCZNIOWIE I RODZICE klas 0-III ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM PT. W Fabryce Świętego Mikołaja.

Przedstawcie nam swój pomysł, jak może wyglądać Fabryka Świętego Mikołaja. TECHNIKA PRACY DOWOLNA... namalujcie, narysujcie, ulepcie ją albo stwórzcie collage - oryginalne pomysły miło widziane!

Każda praca powinna być podpisana (imię nazwisko i klasa)

Termin wykonania do 15 grudnia 2020 r. Wykonane prace można złożyć w sekretariacie szkoły w godz. 8-14, świetlicy szkolnej od 13.00-15.00 lub bibliotece szkolnej od 11-14.
Serdecznie zapraszamy:)
organizatorzy: Joanna Stemplińska
Małgorzata Dorawa

21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, aby podkreślić jak ważne dla każdego człowieka jest: potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym.

W grupach zerowych zostały przeprowadzone zajęcia otwarte pod kierunkiem logopedy Pani Jolanty Witkowskiej. Praca zdalna nie przeszkodziła nam we wspólnym świętowaniu. Uczniowie wykonali piękne prace. Niech przez cały czas nie tylko od święta towarzyszą Wam słowa autora logopedy szkolnego Pani Jolanty Witkowskiej:

"Gdy nie są Ci obce formy grzeczności pozdrawiasz uśmiechem i z życzliwości"

"Rozdawaj uśmiechy i pozdrowienia. Przybijaj piąteczkę i na Dzień Dobry i na Do widzenia."

"Komu życzliwość los podarował. Dał mu pałeczkę, żeby czarował. Ale te czary to nic innego, jak szczery uśmiech do każdego."

Z tej to okazji uczniowie naszej szkoły wykonali emotki z hasłem odnoszącym się do tego dnia, które można obejrzeć w galerii poniżej.