„W grudniowa zimową noc…”
Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia coraz bliżej. By poczuć odrobinę tej świątecznej magii 10 grudnia w murach naszej szkoły odbył się Świąteczny Koncert „W grudniową zimową nic” połączony z kiermaszem bożonarodzeniowym.
Na stoiskach można było znaleźć własnoręcznie wykonane stroiki, bałwanki, choinki, kartki świąteczne itp. Było też Świąteczne Koło Fortuny przygotowane przez panie Joannę Stemplińską i Małgorzatę Dorawa, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.
Ukoronowaniem dnia był Świąteczny Koncert w wykonaniu dzieci z klas 0-III. Gośćmi koncertu były Siostra Przełożona S.M. Bartłomieja Olechnowicz oraz Siostra Przełożona S.M Błażeja Rytka.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i nauczycielom zaangażowanym w przedsięwzięcie, a w szczególności p. Dorocie Lubert i p. Monice Pietrzak za prowadzenie imprezy oraz p. Ewie Podwojskiej- Horbacz i p. Bożenie Gawryś za przygotowanie pięknej dekoracji.

„W grudniowa zimową noc…”Show Gallery