Szanowni Państwo,

Jak w ubiegłym roku, tak i teraz, 43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie przygotowuje paczki świąteczne dla żołnierzy Armii Krajowej z naszego regionu. Są to już starsi ludzie, których zawsze cieszy widok własnoręcznie przygotowanych przez dzieci kartek.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o przygotowanie ich wraz z uczniami, jeśli macie ochotę, czas i możliwości z pewnością nasi weterani ucieszyliby się również z przygotowanych przez dzieci świątecznych ozdób, czy stroików. Czasu jak zawsze jest niewiele, bo maksymalnie do dnia 6 grudnia musimy mieć je u siebie, by zdążyć włożyć je do świątecznych paczek.

Liczymy na Państwa zaangażowanie :) Żołnierze Armii Krajowej walczyli o wolną i niepodległą Ojczyznę, walczyli o to, byśmy dziś mogli żyć w wolnym kraju. Pokażmy Im, że o Nich pamiętamy, z roku na rok jest Ich niestety coraz mniej..


Z wyrazami szacunku,
Anna Szczepańska