11 Listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Wyrażamy radość z tego, że żyjemy w wolnym kraju. Dzień ten obchodzony jest uroczyście w całej Polsce. Świętowano również w naszej szkole.

Korytarze ozdobione były biało czerwonymi barwami, wszystkie dzieci przybyły odświętnie ubrane.

Uczniowie klas 0a i 0b wraz z wychowawczyniami przygotowały uroczystą akademię dla klas 0-III. Przedstawione piosenki i wiersze patriotyczne przypomniały o 123 latach niewoli narodu polskiego i jego dążenia do odzyskania niepodległości. Po uroczystości pani dyrektor Wioletta Nowakowska podziękowała uczniom i wychowawczyniom mgr Małgorzacie Szyfman i mgr Katarzynie Kurek za przygotowanie akademii w klasach 0-III.

11 Listopada klas 0-3Show Gallery