Szanowni Państwo,
Nasza szkoła przystąpiła do ósmej edycji akcji Opatrunek na ratunek Fundacji Redemptoris Missio - medycy na misjach.

Do misyjnych przychodni i szpitali zgłaszają się najczęściej ludzie najbiedniejsi i najbardziej chorzy. Zgłaszają się Ci, których nie stać na leczenie w państwowych szpitalach i nie stać na wizytę u miejscowego szamana. W tropikalnym klimacie wiele chorób dotyczy również skóry.

Dlatego gorąco zachęcam do wzięcia udziału w akcji!

Co zbieramy?

W październiku dzięki współpracy z zaprzyjaźnionym Kołem Łowieckim Mewa i Nadleśnictwem Zaporowo nauczycielki Panie: Bożena Gawryś, Joanna Stemplińska i Hanna Idzikowska wspólnie zorganizowali dla klas III a i IIII b Dzień Pieczonego Ziemniaka połączonego z żywą lekcją przyrody i wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

02.09.2019r. odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Dyrektor szkoły Pani Wioletta Nowakowska powitała zaproszonych gości, uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły życząc im owocnej pracy w nowym roku szkolnym. Po uroczystym rozpoczęciu wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal. Pełni optymizmu i pozytywnego nastawienia rozpoczynamy nowy rok szkolny 2019/2020.