Szanowni Państwo Dyrektorzy,

w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu". Cieszę się, że tak wielu uczniów i nauczycieli uczciło w ten sposób Narodowe Święto Niepodległości.

dzienniepodleglosci 210117 427250

11 listopada będziemy obchodzić Narodowe Święto Niepodległości. W takich chwilach pojawiają się często pytania czy czcimy to należycie i godnie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ulotką „Szanuj, kochaj, chroń” przygotowaną przez Ministerstwo Obrony Narodowej, która w syntetyczny sposób opisuje prawidłowe sposoby prezentowania flagi i innych symboli narodowych. Broszura wskazuje również, jaką postawę przyjąć w czasie śpiewania hymnu państwowego Rzeczypospolitej Polskiej "Mazurka Dąbrowskiego".

HYMN PAŃSTWOWY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

SZANUJ FLAGĘ POLSKI

Uczniowie klas 8 naszej szkoły w czasie edukacji zdalnej mają możliwość korzystania z konsultacji z nauczycielami (spotkania on- line lub stacjonarnie w szkole)

Konsultacje są dobrowolne, są dla chętnych w celu poprawienia oceny, wytłumaczenia trudnych treści.

Uwaga!!!

Z danym nauczycielem umawiamy się wcześniej poprzez : Librusa, Discorda.

1000 powodów, by czytać
Drodzy uczniowie i rodzice nasza szkoła bierze udział w konkursie Empiku "1000 powodów, by czytać". Do wygrania jest 1000 książek oraz czytniki e-book, które zostaną przekazane naszej bibliotece. Aby wziąć udział w konkursie uczniowie wykonali pracę plastyczną mającą na celu promocję czytelnictwa. Jednak aby wygrać potrzebujemy waszych głosów. Od 02.11 do 02.12.2020 za pomocą aplikacji mobilnej Empik można oddawać głosy na naszą szkołę. Głosować może każdy, dlatego zachęcamy do udziału przyjaciół, znajomych oraz rodzinę do wsparcia naszej placówki. Głosując codziennie zwiększamy szanse na wygraną. Wygrywa pierwsze 10 szkół z największą liczbą głosów. Szczegółowe informacje odnośnie konkursu oraz sposobie głosowania znajdziecie na stronie empik.com/biblioteki. Gorąco zachęcamy was do wsparcia i liczymy na waszą pomoc.

materialy-do-szkol-1000powodow_ZMIANA-DAT-2.png

27 października odbyło się podsumowanie konkursu plastyczno – technicznego „Jesień kolorami się mieni” oraz wręczenie dyplomów i upominków wszystkim uczestnikom.
W tym roku do konkursu przystąpiło ponad 40 uczniów z klas 0 -III.
Wszyscy wykazali się kreatywnością i dużą wrażliwością artystyczną. Wspaniale wykorzystali skarby, którymi obficie obdarza nas jesień. Dziękujemy także domowym pomocnikom, którzy służyli wsparciem młodym artystom.

Oto lista nagrodzonych osób :

I MIEJSCE:
Ula Kuk
Lena Pieczka
Bartosz Kasperowicz
II MIEJSCE:
Piotr Stankiewicz
Pola Stanecka
III MIEJSCE:
Maja Waszczeniuk
Tymon Serocki

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i cieszmy się wspaniałą złotą jesienią, póki jeszcze jest...