Grupa 0 B wspólnie z pracownikami Informacji Turystycznej rozpoczęła projekt "Wędrówki przedszkolaka po Braniewie". Celem projektu jest rozbudzenie zainteresowania miastem w którym mieszkamy;

- kształtowanie poczucia własnej tożsamości regionalnej
- zakorzenienie w najmłodszych mieszkańcach Braniewa zamiłowania do własnego miasta i regionu.
Podczas pierwszego spotkania dzieci zapoznały się z pracą informatora turystycznego, symbolami Braniewa (herb, flaga). Wspólnie stworzyliśmy kącik skarbów, gdzie zawiesiliśmy plan miasta Braniewa, na którym po każdej wędrówce zaznaczone będą miejsca, które odwiedziliśmy w postaci małych zdjęć obiektów.
Kącik będzie wzbogacony między innymi o broszurki, gadżety związane z miejscem, które zwiedziliśmy
Będziemy Was informować o miejscach naszych wędrówek po Braniewie.

Małgorzata Szyfman