Szkoła Podstawowa nr 5 w Braniewie
ma przyjemność zaprosić uczniów szkół podstawowych
z terenu miasta Braniewa
do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie albumu
„Braniewo dawniej i dziś”

Celem konkursu jest rozbudzenie zainteresowania naszym miastem, poszerzanie wiedzy na temat historii, zabytków i ciekawych miejsc dotyczących Braniewa a także wzmacnianie lokalnego patriotyzmu.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z miasta Braniewa.
Konkurs składa się z II etapów:
- I etap to eliminacje w szkołach macierzystych – wybranie 5 najciekawszych albumów i przekazanie ich wraz z danymi autorów (karta zgłoszenia), do SP 5 w Braniewie - termin dostarczania prac - do 03.04.2020 r.
- II etap to wyłonienie spośród wszystkich prac, autorów najpiękniejszych albumów (18.04.2020 r.)
Ogłoszenie wyników - 21.04. 2020 r. poprzez przekazanie informacji do szkół macierzystych.
Uroczyste wręczenie nagród oraz prezentacja nagrodzonych albumów nastąpi 15.05.2020 r. podczas Uroczystości poświęconej obchodom 30- lecia Szkoły Podstawowej nr 5 oraz nadania Szkole Imienia.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, regulamin i karta zgłoszenia są dostępne poniżej:

Regulamin konkursu na album

Załącznik Nr 1 karta zgłoszenia

Załącznik Nr 2 Oświadczenie o nieodpłatnym przeniesieniu praw autorskich na organizatora konkursu oraz przetwarzaniu danych osobowych