Szanowni Państwo!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękuję Państwu za zaangażowanie w pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą jaką każdego dnia z wysoką starannością wykonujecie. Wierzę, że z wiedzy którą Państwo przekazujecie te i kolejne pokolenia wychowanków będą korzystać przez resztę swojego życia i z pewnością przekażą ją dalej. Będą dzięki Państwa zaangażowaniu mogli z odwagą podejmować niełatwe wyzwania współczesnego świata, rozwijać zainteresowania, osiągać sukcesy.

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na uroczystość "Pasowania na Ucznia" która odbędzie się 21 października o godz. 8:30 na II piętrze SP nr 5

Uczniowie klas III z wychowawcami

Szanowni Państwo, uroczystości pogrzebowe Śp. Anny Żyłowskiej rozpoczną się w domu pogrzebowym przy ul. Botanicznej w czwartek o godz. 10.45. Następnie odprawiona zostanie Msza św. w Bazylice Mniejszej św. Katarzyny w Braniewie o godz. 11.00. W środę o godz. 17.00 w domu pogrzebowym przy ul. Botanicznej rozpocznie się modlitwa w intencji Śp. Anny. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.

Z ogromnym żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dziś odeszła Pani Anna Żyłowska. Wicedyrektor w Sp5, mgr nauczania początkowego, wychowawca wielu pokoleń uczniów, inicjatorka ogromnych przedsięwzięć. Była nasza wspaniałą koleżanką i przyjaciółką, oddaną szkole, osobą, która zawsze służyła swoimi cennymi radami.
W smutku łączymy się z Rodziną.
Dyrekcja, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Przekazujemy Wam  wstępne informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty.

Egzamin ósmoklasisty odbędzie się w dniach: 21 kwietnia 2020r.- język polski,  godz. 9:00,
22 kwietnia 2020r.- matematyka, godz. 9:00, 23 kwietnia 2020r.- język obcy, godz. 9:00.

Do 30 września 2019r. należy dokonać na piśmie wyboru języka obcego.

Wyniki egzaminów będą znane  19 czerwca 2020r. a zaświadczenia zdający otrzymają
26 czerwca 2020r.

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Przekazujemy Wam  wstępne informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty.

Do 30 września 2019r. należy dokonać na piśmie wyboru języka obcego.

26 czerwca 2020r.