Już po raz IX Fundacja Zaawansowanych Technologii zaprasza młodzież w wieku 13-20 lat do zgłaszania swoich nowatorskich projektów z różnych dziedzin do Konkursu Naukowego E(x)plory. Najlepsze prace mogą liczyć na nagrody w postaci stypendiów naukowych (główne nagrody to stypendia w wysokości 10 000, 7 000, 5 000 złotych), wyjazdów międzynarodowych oraz wielu nagród rzeczowych. Zgłoszenia wysyłać można do 31 stycznia 2020 poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie http://explory.pl/rekrutacja/ Udział w konkursie jest bezpłatny.

Uprzejmie informujemy, iż dnia 13.11.2019 odbędą się zebrania rodziców. Klasy I – III godz. 15.45, klasy IV – VIII godz. 16.15

Szanowni Państwo,
Nasza szkoła przystąpiła do ósmej edycji akcji Opatrunek na ratunek Fundacji Redemptoris Missio - medycy na misjach.

Do misyjnych przychodni i szpitali zgłaszają się najczęściej ludzie najbiedniejsi i najbardziej chorzy. Zgłaszają się Ci, których nie stać na leczenie w państwowych szpitalach i nie stać na wizytę u miejscowego szamana. W tropikalnym klimacie wiele chorób dotyczy również skóry.

Dlatego gorąco zachęcam do wzięcia udziału w akcji!

Co zbieramy?

Szanowni Państwo!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękuję Państwu za zaangażowanie w pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą jaką każdego dnia z wysoką starannością wykonujecie. Wierzę, że z wiedzy którą Państwo przekazujecie te i kolejne pokolenia wychowanków będą korzystać przez resztę swojego życia i z pewnością przekażą ją dalej. Będą dzięki Państwa zaangażowaniu mogli z odwagą podejmować niełatwe wyzwania współczesnego świata, rozwijać zainteresowania, osiągać sukcesy.

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na uroczystość "Pasowania na Ucznia" która odbędzie się 21 października o godz. 8:30 na II piętrze SP nr 5

Uczniowie klas III z wychowawcami

Szanowni Państwo, uroczystości pogrzebowe Śp. Anny Żyłowskiej rozpoczną się w domu pogrzebowym przy ul. Botanicznej w czwartek o godz. 10.45. Następnie odprawiona zostanie Msza św. w Bazylice Mniejszej św. Katarzyny w Braniewie o godz. 11.00. W środę o godz. 17.00 w domu pogrzebowym przy ul. Botanicznej rozpocznie się modlitwa w intencji Śp. Anny. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.