KADRA PEDAGOGICZNA


Od 1 września 2015 r. funkcje dyrektora Szkoły Podstawowej numer 5 pełni Pani Wioletta Nowakowska, która została wybrana w wyniku konkursu na dyrektora szkoły. 

  1. WIOLETTA NOWAKOWSKA- DYREKTOR SZKOŁY
  2. ARTUR KUK - WICEDYREKTOR SZKOŁY
  3. CYGAN GRZEGORZ - GEOGRAFIA
  4. CYGAN JOANNA - MATEMATYKA
  5. DAJNOWSKA MARIOLA - WYCHOWANIE FIZYCZNE
  6. DORAWA MAŁGORZATA - NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ
  7. DZIEMIDOWICZ AGNIESZKA – NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
  8. FRĄCKIEWICZ DARIUSZ - WYCHOWANIE FIZYCZNE
  9. GAWRYŚ BOŻENA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  10. GUTOWSKI SEWERYN - EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
  11. HURYN BARBARA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  12. IDZIKOWSKA HANNA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  13. JARMOŁA GENOWEFA - JĘZYK POLSKI / DORADZTWO ZAWODOWE
  14. KICH-ZATORSKA DANUTA - JĘZYK POLSKI / SOCJOTERAPIA
  15. KOLIBOWSKA MONIKA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  16. KOWALCZYK BOŻENA - RELIGIA
  17. KSIĄŻAK MARIA - MATEMATYKA / INFORMATYKA
  18. KUBIAK ANNA - HISTORIA
  19. KUREK KATARZYNA - WYCHOWAWCA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
  20. LEWANDOWSKA ANNA - JĘZYK NIEMIECKI / WYCHOWAWCA ŚWIETLICA
  21. LUBERT DOROTA - PEDAGOG SZKOLNY
  22. MALIŃSKA IZA - WYCHOWANIE FIZYCZNE
  23. MISIEWICZ BARBARA - WYCHOWAWCA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
  24. NIEWIADOMSKI ROMAN - INFORMATYKA/TECHNIKA
  25. OCHAB DOROTA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  26. ORŁOWSKA ANITA - RELIGIA
  27. PIETRZAK MONIKA - MUZYKA/PLASYKA/TECHNIKA
  28. PODWOJSKA-HORBACZ EWA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  29. RADZIWIŁŁOWICZ SEBASTIAN - WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE / HISTORIA
  30. RUSAK JOLANTA - RELIGIA
  31. SIELEWICZ BOGUSŁAWA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA / WDŻ / PRZYRODA
  32. SIKUT GRAŻYNA - FIZYKA
  33. SOKOŁOWSKA EWA - JĘZYK ANGIELSKI
  34. STACHOWICZ PATRYK - JĘZYK ANGIELSKI
  35. STEMPLIŃSKA JOANNA - WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
  36. SZYFMAN MAŁGORZATA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  37. ŚLIWIAK ANNA - WYCHOWANIE FIZYCZNE
  38. TRZCIŃSKA IRENA - BIOLOGIA / CHEMIA
  39. WITKOWSKA JOLANTA - LOGOPEDA
  40. WOLANOWSKA ALEKSANDRA - JĘZYK POLSKI
  41. ZĘGOTA ANNA - JĘZYK ANGIELSKI
  42. ŻYLIŃSKA JADWIGA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

 

PRACOWNICY ADMINISTACJI ORAZ OBSŁUGI

  1. GIMEL IZABELA - SEKRETARZ
  2. DOMOZYCH RENATA - POMOC NAUCZYCIELA
  3. GORZCZYCA ZBIGNIEW - KONSERWATOR
  4. DĄBROWSKA KATARZYNA - OBSŁUGA
  5. KOŁTUN MAREK - KONSERWATOR
  6. IWANKOW BARBARA - OBSŁUGA
  7. IWANUS DANUTA - OBSŁUGA
  8. KOŁTUN HALINA - OBSŁUGA
  9. PRUSZYŃSKA BOŻENA - OBSŁUGA
  10. WOŚ ANNA - OBSŁUGA
  11. WYBRANIEC IRENA - OBSŁUGA
WOJCIECH GRZESZAK – KONSERWATOR