KADRA PEDAGOGICZNA


Od 1 września 2015 r. funkcje dyrektora Szkoły Podstawowej numer 5 pełni Pani Wioletta Nowakowska, która została wybrana w wyniku konkursu na dyrektora szkoły. 

  1. WIOLETTA NOWAKOWSKA- DYREKTOR SZKOŁY
  2. ARTUR KUK - WICEDYREKTOR SZKOŁY
  3. CYGAN GRZEGORZ - GEOGRAFIA
  4. DAJNOWSKA MARIOLA - WYCHOWANIE FIZYCZNE
  5. DORAWA MAŁGORZATA - NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ
  6. DZIEMIDOWICZ AGNIESZKA – NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
  7. FRĄCKIEWICZ DARIUSZ - WYCHOWANIE FIZYCZNE
  8. GAWRYŚ BOŻENA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  9. GUTOWSKI SEWERYN - EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
  10. HURYN BARBARA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  11. IDZIKOWSKA HANNA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  12. JARMOŁA GENOWEFA - JĘZYK POLSKI
  13. KACZMARCZYK KAROLINA - JĘZYK ANGIELSKI
  14. KAPUSTA KATARZYNA - ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  15. KICH-ZATORSKA DANUTA - JĘZYK POLSKI
  16. KOWALCZYK BOŻENA - RELIGIA
  17. KSIĄŻAK MARIA - MATEMATYKA
  18. KUBIAK ANNA - HISTORIA
  19. KUREK KATARZYNA - WYCHOWAWCA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
  20. LEWANDOWSKA ANNA - JĘZYK NIEMIECKI / WYCHOWAWCA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
  21. LUBERT DOROTA - PEDAGOG SZKOLNY
  22. MALIŃSKA IZA - WYCHOWANIE FIZYCZNE
  23. MALUDZIŃSKI MAREK - WOS
  24. MISIEWICZ BARBARA - WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
  25. NIEWIADOMSKI ROMAN - INFORMATYKA/TECHNIKA
  26. OCHAB DOROTA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  27. ORŁOWSKA ANITA - RELIGIA
  28. PIETRZAK MONIKA - MUZYKA/PLASYKA/TECHNIKA
  29. PŁOCHARCZYK MAŁGORZATA - MATEMATYKA
  30. PODWOJSKA-HORBACZ EWA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  31. RUSAK JOLANTA - RELIGIA
  32. SIELEWICZ BOGUSŁAWA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA / WDŻ
  33. SIKUT GRAŻYNA - FIZYKA
  34. SOKOŁOWSKA EWA - JĘZYK ANGIELSKI
  35. STACHOWICZ PATRYK - JĘZYK ANGIELSKI
  36. STEMPLIŃSKA JOANNA - WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
  37. SZYFMAN MAŁGORZATA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  38. ŚLIWIAK ANNA - WYCHOWANIE FIZYCZNE
  39. TRZCIŃSKA IRENA - BIOLOGIA / CHEMIA
  40. WITKOWSKA JOLANTA - LOGOPEDA
  41. WOLANOWSKA ALEKSANDRA - JĘZYK POLSKI
  42. ZĘGOTA ANNA - JĘZYK ANGIELSKI
  43. ŻYLIŃSKA JADWIGA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

 

PRACOWNICY ADMINISTACJI ORAZ OBSŁUGI

  1. GIMEL IZABELA - SEKRETARZ
  2. WALCZAK JOANNA - GŁÓWNA KSIĘGOWA
  3. WIEWIÓRKA JOANNA-  REFERENT / KIEROWNIK GOSPODARCZY
  4. WNUK TERESA - POMOC NAUCZYCIELA
  5. KOŁTUN MAREK - KONSERWATOR
  6. GRZESZAK WOJCIECH – KONSERWATOR
  7. KRĘCISZ BARBARA - OBSŁUGA
  8. PRUSZYŃSKA BOŻENA - OBSŁUGA
  9. IWANKOW BARBARA - OBSŁUGA
  10. WYBRANIEC IRENA - OBSŁUGA
  11. KAZIMIERCZUK WIESŁAWA - OBSŁUGA
  12. IWANUS DANUTA - OBSŁUGA
  13. SŁOWIKOWSKA MAŁGORZATA - OBSŁUGA
WOJCIECH GRZESZAK – KONSERWATOR