W dniu 24.11.2017r. w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie z p. Jagodą Falarz autorką książek „Czytanki Piekarczyka” oraz „Wiersze z Ratusza”.

Podczas wizyty dzieci miały możliwość nie tylko zapoznania się z wierszami pani Jagody, ale również z historią ich powstawania.

Spotkanie miało na celu rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, ogólną popularyzacje książek dla dzieci oraz wyrobienie nawyku czytania, jako formy spędzania wolnego czasu.

Oprócz wysłuchania wierszy uczniowie rozwiązywali przygotowane przez pisarkę zagadki oraz obdarowani zostali słodkościami.

Po spotkaniu można było nabyć książeczki autorki wraz z dedykacja oraz autografem. W wydarzeniu wzięły udział dzieci z klas pierwszych oraz oddziałów zerowych.