MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE

Dnia 10.12.2019 r. spotkało się 90 dzieci ze szkół powiatu braniewskiego na sportowych zmaganiach pływackich. Rywalizowano w następujących kategoriach:
-Dziewczęta r. 2012/11
Chłopcy r. 2012/11 - na dystansie 25m
-Dziewczęta r. 2010/09
Chłopcy r. 2010/09 -na dystansie 25m
-Dziewczęta r. 2008/07
Chłopcy r. 2008/07 -na dystansie 50m
-Dziewczęta r. 2006/05
Chłopcy r. 2006/05 -na dystansie 50m

 

Zawody rozpoczęto wyścigiem 6-osobowych sztafet mieszanych ze szkół podstawowych w Braniewie.

I miejsce zajęła sztafeta ze Szkoły Podstawowej nr 3 w składzie:
-Zofia Lachowicz
-Anastazja Mroczek
-Julia Pawłowska
-Kamil Kitta
-Klaudiusz Cytrynowicz
-Mikołaj Andrearczyk
II miejsce zajęła sztafeta ze Szkoły Podstawowej nr 6 w składzie:
-Oliwia Dejnak
-Julia Babiarz
-Dagmara Rombel
-Filip Gospodarczyk
-Maciej Telenga
-Paweł Szumert
III miejsce zajęła sztafeta ze Szkoły Podstawowej nr 5 w składzie:
-Magdalena Heron
-Amelia Reszke
-Amelia Progorowicz
-Alan Progorowicz
-Szymon Jakszewicz
-Paweł Durkiewicz

Klasyfikacja medalowa w poszczególnych kategoriach:
Dziewczęta r. 2012/11 :
Złoty medal –Maria Burzykowska
Srebrny medal-Inka Marzjan
Chłopcy r. 2012/11 :
Złoty medal –Paweł Kupc
Srebrny medal- Oliwier Sorkowicz
Brązowy medal-Nataniel Pękacz
Dziewczęta r. 2010/09 :
Złoty medal-Julia Magrowska
Srebrny medal-Maja Kaliszuk
Brązowy medal-Aleksandra Kaczyńska
Chłopcy r. 2010/09 :
Złoty medal-Maciej Penkalski
Srebrny medal-Antoni Dragun
Brązowy medal-Miłosz Brzeski
Dziewczęta r. 2008/07 :
Złoty medal-Julia Pawłowska
Srebrny medal-Katarzyna Olender
Brązowy medal-Dagmara Rombel
Chłopcy r. 2008/07 :
Złoty medal-Filip Gospodarczyk
Srebrny medal-Klaudiusz Cytrynowicz
Brązowy medal-Mikołaj Andrearczyk
Dziewczęta r. 2006/05 :
Złoty medal-Anastazja Mroczek
Srebrny medal-Zofia Lachowicz
Brązowy medal-Julia Babiarz
Chłopcy r. 2006/05 :
Złoty medal-Szymon Jakszewicz
Srebrny medal-Paweł Szumert
Brązowy medal-Maciej Telenga

Mikołajkowe zawody przyniosły wiele radości i zadowolenia z własnych postępów pływackich. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani słodkościami a zwycięzcy otrzymali puchary, medale oraz pamiątkowe dyplomy.

Ze sportowym pozdrowieniem n-le Sp5
Iza Malińska
Mariola Dajnowska
Anna Śliwiak

Mikołajkowe Zawody PływackieShow Gallery